Kralovice na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Kralovice
Domů - Portál KraloviceKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Kralovic, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Práce

Upozornění

Práce

Oblast: město | okres | kraj | celá ČR | v okruhu
Stránka: 1
Nalezeno: 10 záznamů
Zobrazeno: 1 - 25
přetažením ikony nastavíte vaši pozici na mapě

1

Číšníci a servírky - číšník/servírka

Místo výkonu práce: Liblín č. p. 2
obsluha sportovního areálu
Požadujeme: zodpovědnost, spolehlivost, příspěvek na stravování, možnost ubytování

Adresa pracoviště: Bech Akku Power baterie s.r.o. - Liblín, Liblín 70, 331 41 Kralovice

VELEČÍN
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

2

Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - ošetřovatel hospodářských zvířat

Místo výkonu práce: středisko Výrov-Hadačka
Požadujeme:
pozitivní přístup k práci se zvířaty, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
Výhodou:
- praxe v oboru
- bydliště v blízkém okolí
Zaměstnanecké výhody:
- dotované podnikové stravování
- zázemí stabilní české společnosti
Kontakt: tele...

KRALOVICE, TYRŠOVA
PO CESTĚ: -

3

Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - ošetřovatel/ka skotu, dojič/ka

Místo výkonu práce: Kozojedy 123
mzda dle výkonu práce

Adresa pracoviště: Kozojedy 123, 331 41 Kralovice

KOZOJEDY
PO CESTĚ: -

A

Chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci - Ošetřovatel v chovu zvířat

Místo výkonu práce: Chříč
kladný vztah ke zvířatům, manuální zručnost, ŘP výhodou nikoliv podmínkou

Adresa pracoviště: Chříč 100, 331 41 Kralovice

CHŘÍČ
PO CESTĚ: -

B

Montážní dělníci výrobků a zařízení - montážní dělníci výrobků a zařízení

Místo výkonu práce: Kralovice
nechoďte prosím do firmy ZT Metal, osobní kontakt po telefonické domluvě mezi 8:00 a 20:00 hod.

Adresa pracoviště: König Agency s.r.o. - ZT METAL a.s., Kralovice, Nádražní 505, 331 41 Kralovice

KRALOVICE, NÁDRAŽNÍ
PO CESTĚ: -

C

Pracovníci pro ruční praní a žehlení - pracovníci pro ruční praní a žehlení

Místo výkonu práce: Žatecká 864, Kralovice

Úřední hodiny pro uchazeče: Po-ST 9:00-10:00. Kontakt předem objednat po telefonické domluvě

Poždavky na uchazeče:
- fyzicky náročná práce

Adresa pracoviště: Ergotech s.r.o. - provozovna, Žatecká 864, 331 41 Kralovice

KRALOVICE, ŽATECKÁ
PO CESTĚ: -

D

Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - Ošetřovatel/ka prasat

Místo výkonu práce: Mladotice

Adresa pracoviště: Mladotice 129, 331 41 Kralovice

MLADOTICE
PO CESTĚ: -

E

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - Skladník/kontrolor vstupní kontroly v automotive

Náplň práce
- zaskladňování a vyskladňování zboží včetně přípravy na export
- provádění vstupní kontroly při příjmu zboží, měření měřidly a vystavování měřících protokolů - nakládání a vykládání zboží vysokozdvižným vozíkem
- vedení evidence skladu
- balení a třídění z...

KAZNĚJOV
PO CESTĚ: -

F

Montážní dělníci výrobků a zařízení - montážní dělník/ice

kontakt: telefonicky nebo e-mailem mezi 8:00 a 20:00 hod. (nechodit přímo do firmy ZT Metal)

PO CESTĚ: -

G

Číšníci a servírky - číšník - servírka

Místo výkonu práce: Plasy, Plzeňská 37
Kontakt: e-mailem, telefonicky, nebo osobně v restauraci
mzdové ohodnocení dle schopností a kvalifikace

Adresa pracoviště: NEUMANN FOOD s.r.o. - Restaurace Rudolf II., Plasy, Plzeňská 37, 331 01 Plasy

PLASY, PLZEŇSKÁ
PO CESTĚ: -

Stránka: 1

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Kralovice

Další portály v okolí

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených